گزارش آزمون تابستانۀ ۱۳۹۵

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

بر اساس تقويم ساليانه كميتهٔ آزمون که مقرر گشته بود ...

آزمون تابستانه از روز يك‌شنبه مورخ ۱۳۹۵/۶/۱۴ تا پنج‌شنبه ۱۳۹۵/۶/۱۸ در محل آكادمی تخصصی ایواما آیکیدو برگزار گردد با توجه به تعداد كم آزمون‌دهندگان در این دوره و با هماهنگی مسؤول کمیتهٔ آموزش و هنرجويان متقاضی شركت در آزمون‌ها، برنامهٔ زمان‌بندی شدهٔ آن كمی تغيير نمود و در مجموع در سه روز يك‌شنبه مورخ ۱۳۹۵/۶/۱۴ تا سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۵/۶/۱۶ برگزار گرديد.
تمامی آزمون‌های اين دوره در دو بخش آقایان و بانوان، با حضور مدیر مؤسسه و مسؤول سبک، استاد محمد عرب‌سرخی به عنوان آزمون‌گيرندهٔ اول برگزار گردید و مسؤول كميتهٔ آزمون، استاد محمد حسين‌زادگان به عنوان آزمون‌گيرنده دوم وی را همراهی کرد و با توجه به عدم حضور مسؤول کمیتهٔ بانوان برای آزمون خانم‌ها، مسؤول كميتهٔ مربيان، استاد اميد شكرابی در هر دو بخش آزمون آقایان و بانوان به عنوان آزمون گيرنده سوم، در این دوره حضور پیدا نمود که مشروح چگونگی اخذ آزمون‌های این دوره در ذیل به‌طور مجزا در هر بخش توضیح داده شده است.

بخش بانوان

روز يك‌شنبه مورخ ۱۳۹۵/۶/۱۴:
در بخش بانوان که فقط در این روز برقرار بود، ۲نفر از خانم‌های متقاضی در سطوح كيو۵ و كيو۴ شرکت داشتند که آزمون آن‌ها از ساعت ۱۸:۴۰ تا ۲۰:۰۰ به مدت ۱ساعت و ۲۰دقيقه برگزار گشت. این آزمون شامل تكنيك‌های پایهٔ شمشير، چوب، پیکانک و سپس حركات پایهٔ دست‌خالی، اجرای فنون دونفرهٔ دسته‌خالی و تست آمادگی جسمانی بود كه هر دو نفر در اجرای تكنيك‌ها دست‌خالی كمی ضعيف‌تر از دیگر بخش‌ها عمل كردند، و در نهايت آزمون به پایان رسید.

بخش آقايان

روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۵/۶/۱۵:
در اين روز فقط ۳نفر آزمون‌دهنده در ردهٔ كيو۵ بودند و در ردهٔ کیو۴ هیچ آزمون‌دهنده‌ای حضور نداشتند. آزمون از ساعت ۱۹:۴۰ تا ۲۰:۴۵ به مدت ۱ساعت و ۵دقيقه ادامه داشت. در این آزمون نیز همچون آزمون بانوان فنون دست خالی آزمون‌دهندگان به خوبی تكنيك‌های شمشیرشان و چوبشان نبود.

روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۵/۶/۱۶:
اين روز ۲نفر آزمون دهنده را به خود دید؛ یک نفر در ردهٔ كيو۳ و یک نفر در ردهٔ كيو۱، زیرا در رده‌های کیو۴ و کیو۲، هیچ آزمون‌دهنده‌ای ثبت نام نکرده بود و آزمون هر دو روز به‌صورت ادغامی در یک روز برگزار گردید. آزمون این دو نفر ساعت ۲۰:۱۵ آغاز و تا ساعت ۲۲:۰۰ به مدت ۱ساعت و ۴۵ دقيقه ادامه داشت. آزمون‌دهندهٔ كيو۱ با توجه به نکات حائز اهمیت این رده، از شرايط مناسبی برای آزمون برخوردار نبودند اما آزمون‌دهنده كيو۳ با توجه به داشتن سن کم، خود را طی مراحل مختلف آزمون، آماده نشان داد.

در این دورهٔ آزمون، همانند دیگر دوره‌ها به جهت مشاهده و بررسی مسؤولان ذی‌ربط مؤسسه و کنترل احتمالی نکات مورد نیاز و همچنین برای ثبت سوابق اخذ آزمون‌های کمیتهٔ آزمون، از تمامی آزمون‌های برگزار شده، فيلمبرداری شد و در بايگانی مؤسسه قرار گرفت و از کلیهٔ آن‌ها نیز عکس‌برداری گردید.

خواندن 1843 دفعه
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

مؤسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو، اولین و تنها مرجع رسمی آیکیدو ی سنتی ایواما (Iwama Aikido) در ایران می‌باشد. این مؤسسه، در سازمان جهانی ایواما آیکیدو ی ژاپن بصورت رسمی ثبت شده است.

آخرین مطالب

خبرنامه

برای اطلاع از جدید ترین اخبار عضو خبرنامه ما شوید !