گزارش آزمون پاییزۀ ۱۳۹۵

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

بر اساس تقویم سالیانهٔ کمیتهٔ آزمون، برنامه‌ریزی گشته بود تا آزمون پاییزه از روز یکشنبه ۱۳۹۵/۹/۲۱ تا روز چهارشنبه ۱۳۹۵/۹/۲۴ در محل آکادمی تخصصی ایواما آیکیدو برگزار گردد. با توجه به تعداد و ردهٔ متقاضیان شرکت در این دورهٔ آزمون، آزمون این دوره منحصر به روزهای یکشنبه و دوشنبه گردید.

 

 تمامی آزمون‌های اين دوره در دو بخش آقایان و بانوان، با حضور مدیر مؤسسه و مسؤول سبک، استاد محمد عرب‌سرخی به عنوان آزمون‌گيرندهٔ اول برگزار گردید و مسؤول كميتهٔ مربیان، استاد امید شکرابی به عنوان آزمون‌گيرنده دوم وی را همراهی کرد و با توجه به عدم حضور مسؤول کمیتهٔ آزمون، استاد فرهاد توشه‌خواه در بخش آزمون آقایان به عنوان آزمون گيرندهٔ سوم، در این دوره حضور پیدا نمود که مشروح چگونگی اخذ آزمون‌های این دوره در ذیل به‌طور مجزا در هر بخش، توضیح داده شده است.

بخش بانوان

روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۵/۹/۲۱:
در بخش بانوان که فقط در این روز منعقد بود و مربوط به کلیهٔ رده‌ها می‌شد، فقط ۲نفر از خانم‌های متقاضی، در آزمون شرکت داشتند، آن هم در رده‌های کیو۶ خط۱ و کیو۲. با توجه به اینکه شرکت کنندهٔ ردهٔ کیو۲ نسبت به نکات مورد توجه آزمون گیرندهٔ اصلی یعنی استاد عرب‌سرخی، از آمادگی لازم برخوردار نبود، لذا آزمون که در ساعت ۱۷ آغاز شده بود، پس از ۳۰ دقیقه به پایان رسید.

بخش آقایان

روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۵/۹/۲۲:
این روز برای رده‌های کیو۵ و ۴ اختصاص داده شده بود و از ساعت ۱۹:۲۰ تا ۲۰:۴۰ به مدت ۸۰ دقیقه آزمون آن برگزار گشت. در این بخش، با توجه به غیبت یکی از متقاضیان آزمون کیو۵، از ۷نفر دیگر آزمون‌دهنده که برای ردهٔ کیو۶ خط۱، ۴نفر، برای ردهٔ کیو۶ خط۲، ۱نفر و برای ردهٔ کیو۵، ۲نفر حضور داشتند، آزمون گرفته شد که با توجه به سن پایین و ردهٔ آزمونی متقاضیان نوجوان، ایشان در آزمون آماده‌تر ظاهر شدند.


همانند دیگر دوره‌های آزمون، تصویربرداری و عکس‌برداری این دوره برای ثبت مستندات و بررسی و کنترل درصورت نیاز برای مسؤولان ذی‌ربط مؤسسه، صورت پذیرفت.

خواندن 1748 دفعه
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

مؤسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو، اولین و تنها مرجع رسمی آیکیدو ی سنتی ایواما (Iwama Aikido) در ایران می‌باشد. این مؤسسه، در سازمان جهانی ایواما آیکیدو ی ژاپن بصورت رسمی ثبت شده است.

آخرین مطالب

خبرنامه

برای اطلاع از جدید ترین اخبار عضو خبرنامه ما شوید !