گزارش آزمون زمستانۀ ۱۳۹۵

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

بر اساس تقویم سالیانهٔ کیمتهٔ آزمون، آزمون زمستانه از روز سه‌شنبه ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ تا روز یکشنبه ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ برنامه‌ریزی گشته بود تا در محل آکادمی تخصصی ایواما آیکیدو برگزار گردد. با توجه به تعداد و ردهٔ متقاضیان شرکت در آزمون زمستانهٔ ارتقای رده، آزمون این دوره منحصر به رده‌های کیو۵ بانوان و آقایان و کیو۱ آقایان در روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و پنج‌شنبه گردید.

تمامی آزمون‌های این دوره در دو بخش آقایان و بانوان، با حضور مدیر مؤسسه استاد محمد عرب‌سرخی به عنوان آزمون‌گیرندهٔ اول برگزار گردید و مسؤول کمیتهٔ مربیان، استاد امید شکرابی به عنوان آزمون‌گیرندهٔ دوم وی را همراهی کرد و با توجه به عدم حضور مسؤول کمیتهٔ آزمون، مرسده تهامی، مسؤول کمیتهٔ بانوان، به عنوان آزمون‌گیرندهٔ سوم در این دوره حضور پیدا نمودند که مشروح چگونگی اخذ آزمون‌های این دوره در ذیل به طور مجزا در هر بخش، توضیح داده شده‌است.

بخش بانوان

روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۷:
در بخش بانوان که فقط در این روز منعقد بود و مربوط به کلیه رده‌ها می‌شد. فقط ۱ نفر از خانم‌ها، متقاضی شرکت در آزمون برای ردهٔ کیو۶ خط۱ بود. این آزمون از ساعت ۱۸:۰۰ الی ۱۹:۳۰ به مدت ۹۰ دقیقه برگزار گشت. با توجه به سن و ردهٔ متقاضی، وی از آمادگی خوبی برخوردار بود.

بخش آقایان

روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۸:
این روز که برای آزمون کیو۵ اختصاص داده شده بود از ساعت ۱۸:۴۵ تا ۲۰:۱۵ به مدت ۹۰ دقیقه آزمون آن برگزار گشت. در این بخش با توجه به همراه نداشتن شناسنامه ورزشی ۲ نفر از هنرجویان و در نتیجهه عدم امکان شرکت ایشان در آزمون، تعداد آزمون‌دهندگان برای این آزمون به ۷ نفر رسید. متقاضیان شرکت در آزمون برای این رده از آمادگی نسبی خوبی برخورداد بودند.

روز پنج‌شنبه مورخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۹:
با توجه به متقاضی نداشتن برای آزمون رده‌های کیو۳ و کیو۲، آزمون مربوط به ردهٔ کیو۱ در این روز برگزار گشت. این آزمون با شرکت ۱ نفر از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۳:۰۰ به مدت ۹۰ دقیقه به طول انجامید. در این روز از آزمون، شخص آزمون‌دهنده در بخش‌های مربوط به سلاح از آمادگی بیشتری نسبت به فنون دست‌خالی و فنون آزاد برخوردار بود.

در این دوره آزمون نیز، همانند دیگر دوره‌های آزمون، تصویربرداری و عکس‌بردای این دوره برای ثبت مستندات و بررسی و کنترل در صورت نیاز برای مسؤولان ذی‌ربط مؤسسه، صورت پذیرفت.

خواندن 1534 دفعه
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

مؤسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو، اولین و تنها مرجع رسمی آیکیدو ی سنتی ایواما (Iwama Aikido) در ایران می‌باشد. این مؤسسه، در سازمان جهانی ایواما آیکیدو ی ژاپن بصورت رسمی ثبت شده است.

آخرین مطالب

خبرنامه

برای اطلاع از جدید ترین اخبار عضو خبرنامه ما شوید !