گزارش آزمون بهارهٔ ۱۳۹۶

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
بر اساس تقویم سالیانهٔ کیمتهٔ آزمون، آزمون بهاره از روز شنبه ۱۳۹۶/۴/۱۰ تا روز سه‌شنبه ۱۳۹۶/۴/۱۳ برنامه‌ریزی شده بود تا در محل آکادمی تخصصی ایواما آیکیدو برگزار گردد. با توجه به تعداد و ردهٔ متقاضیان شرکت در آزمون بهارهٔ ارتقای رده، آزمون این دوره در هر دو بخش بانوان و آقایان در روزهای شنبه و سه‌شنبه، به رد‌هٔ کیو۸ منحصر می‌گشت.
تمامی آزمون‌های این دوره در دو بخش بانوان و آقایان، با حضور مدیر مؤسسه، استاد محمد عرب‌سرخی به عنوان آزمون‌گیرندهٔ اول برگزار گردید و مسؤول کمیتهٔ مربیان، استاد امید شکرابی به عنوان آزمون‌گیرندهٔ دوم وی را همراهی کرد و با توجه به عدم حضور مسؤول کمیتهٔ آزمون، استاد فرهاد توشه‌خواه، به عنوان آزمون‌گیرندهٔ سوم در این دوره حضور پیدا نمود که مشروح چگونگی اخذ آزمون‌های این دوره در ذیل به طور مجزا در هر بخش، توضیح داده شده‌است.

بخش بانوان

روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۶/۴/۱۳:
در بخش بانوان که فقط در این روز منعقد بود و مربوط به کلیه رده‌ها می‌شد، فقط ۲ نفر از خانم‌ها، متقاضی شرکت در آزمون برای ردهٔ کیو۸ بودند. لذا این آزمون از ساعت ۱۶:۳۰ الی ۱۷:۴۵ به مدت ۷۵ دقیقه برگزار گشت.

بخش آقایان

روز شنبه مورخ ۱۳۹۶/۴/۱۰:
در این روز که آزمون مختص هنرجویان ردهٔ کیو۸ می‌شد، هنرجویان متقاضی که ۵نفر بودند از حداقل نیم ساعت قبل از زمان شروع آزمون در محل، حاضر شده بودند. این آزمون از ساعت ۱۸ الی ۱۹:۵۵ برگزار شد. هنرجویان به طور عمومی از آمادگی مناسبی برای آزمون برخوردار بودند.
 
 
 
خواندن 613 دفعه
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

مؤسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو، اولین و تنها مرجع رسمی آیکیدو ی سنتی ایواما (Iwama Aikido) در ایران می‌باشد. این مؤسسه، در سازمان جهانی ایواما آیکیدو ی ژاپن بصورت رسمی ثبت شده است.

آخرین مطالب

خبرنامه

برای اطلاع از جدید ترین اخبار عضو خبرنامه ما شوید !