گزارش آزمون داخلی تابستانه ۱۳۹۷

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

آزمون بهارۀ ارتقای ردۀ زیر کمربند مشکی سازمان بین‌المللی ایواما شینشین آیکیدو در دو بخش آقایان و بانوان در این فصل که از روز شنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ تا روز پنجشنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ برنامه‌ریزی شده بود، در محل آکادمی تخصصی ایواما آیکیدو واقع در مؤسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو برگزار گردید.

این دورۀ آزمون که در پنج روز تعیین شده بود در روز پنجشنبه مربوط به تمامی رده‌های بانوان بود و در بخش آقایان روز یکشنبه رده‌های کیو۸ و ۷، روز دوشنبه رده‌های کیو۶ و ۵، روز سه شنبه رده‌های کیو۴ و۳، و روز چهارشنبه رده‌های کیو۲ و ۱ را شامل می‌گردید که با توجه به تعداد متقاضیان شرکت در آزمون و رده‌های مورد تقاضا، آزمون در دو روز شنبه و یکشنبه برای آقایان برگزار گشت.

گفتنی‌است که آزمون این دوره، در بخش آقایان توسط استاد امید شکرابی، مسؤول کمیتۀ‌آموزش به همراه استاد مسعود تجویدی، رئیس شورای عالی نخبگان به عنوان آزمون‌گیرندگان اصلی برگزار گردید.

خواندن 102 دفعه
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

مؤسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو، اولین و تنها مرجع رسمی آیکیدو ی سنتی ایواما (Iwama Aikido) در ایران می‌باشد. این مؤسسه، در سازمان جهانی ایواما آیکیدو ی ژاپن بصورت رسمی ثبت شده است.

آخرین مطالب

خبرنامه

برای اطلاع از جدید ترین اخبار عضو خبرنامه ما شوید !