حضور استاد محمد عرب‌سرخی در سمینار بین‌المللی ایتالیا

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

با توجه به برگزاری سمینار بین المللی سبک آیکیدوی سنتی ایواما در کشور ایتالیا ...

و شهر مُدِنا که با حضور استاد هیتوهیرو سایتو رئیس سازمان بین المللی ایواما شینشین آیکی شورن کای برقرار خواهد گشت، استاد محمد عرب‌سرخی به‌عنوان تنها نماینده و بنیان‌گذار ایواما شینشین آیکیدو در ایران با دعوتنامهٔ رسمی از طرف شیهان آلساندرو تیتارلی نمایندهٔ ویژهٔ آن سازمان و استاد ارشد کشور ایتالیا، در این واقعهٔ مهم حضور خواهد یافت. وی که بامداد چهار‌شنبه ایران را به مقصد میلان ترک خواهد گفت، در این سمینار سه روزه که در روزهای جمعه، دوم تا یکشنبه، چهارم مهرماه ۱۳۹۵ (۲۵ تا ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۵) برقرار خواهد بود، نمایندهٔ رسمی ایران است.
استاد عرب‌سرخی مدیر مؤسسه فرهنگی ورزشی مدرسهٔ آیکیدو ایرانیان (ایران آیکی شورن دوجو) پیش از عزیمت خود این نکته را بیان نمود که این سفر و سمینار همچون سفرها و سمینارهای گذشته، دستاوردهای با ارزش و گران‌بهایی را برای کشورمان، خصوصاً مؤسسه و سبک ایواما در ایران، در پی خواهد داشت.
لازم به ذکر است، که در این سمینار بین‌المللی، اساتید و نمایندگان کشورهای مختلف جهان به‌ویژه اروپا حضور به‌هم خواهند رساند و جدا از فعالیت‌های تخصصی مرتبط با آیکیدو ی سنتی، دیدارهای دوستان تجدید شده و مراودات کاری نیز انجام خواهد گشت.

خواندن 1525 دفعه
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

مؤسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو، اولین و تنها مرجع رسمی آیکیدو ی سنتی ایواما (Iwama Aikido) در ایران می‌باشد. این مؤسسه، در سازمان جهانی ایواما آیکیدو ی ژاپن بصورت رسمی ثبت شده است.

آخرین مطالب

خبرنامه

برای اطلاع از جدید ترین اخبار عضو خبرنامه ما شوید !