سه شنبه, 25 -2634 01:12

بیمهٔ فدراسیون پزشکی ورزشی

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

یه اطلاع کلیهٔ هنرجویان آکادمی تخصصی ایواما آیکیدو می‌رساند، هزینهٔ بیمهٔ فدراسیون پزشکی ورزشی در سال ۱۳۹۷ همچنان مبلغ ۱۵۰,۰۰۰ ریال بوده که با توجه به اعتبار یک‌سالهٔ کارت‌های بیمهٔ فدراسیون پزشکی ورزشی، ضروریست تمامی هنرجویان در نخستین روز آغاز فعالیت آیکیدوی خود در سال جدید، کارت بیمهٔ دارای اعتبار خود را به‌همراه داشته و چنانچه فاقد آن می‌باشند یا اعتبار کارت ایشان منقضی گردیده است از طریق سایت فدراسیون پزشکی ورزشی به نشانی: www.insurance.ifsm.ir/Personal/Register جهت صدور کارت بیمهٔ جدید خود اقدام نمایند تا در حوادث و صدمات احتمالی ورزشی بتوانند از خدمات آن فدراسیون بهره‌مند گردند.
لازم به ذکر است که هنرجویان می‌بایست پس از صدور کارت بیمه، کپی پیرینت آن کارت را از طریق مربی مربوطه به مسؤول کمیتهٔ آموزش تحویل دهند.
بدیهی است افرادی که تحت پوشش بیمهٔ فدراسیون پزشکی ورزشی قرار نگرفته و اصل کارت یا پیرینت آن را دریافت نکرده باشند و یا حتی کارت بیمهٔ آنها منقضی شده باشد، مجاز به حضور در هیچ‌یک از کلاس‌ها و برنامه‌های آکادمی نمی‌باشند و تمامی مسؤولیت و عواقب ناشی از حوادث و صدمات احتمالی ورزشی، اول برعهدهٔ خود ایشان و سپس برعهدهٔ مربی و مدیریت مکان فعالیت آنها خواهد بود.

::: روابط عمومی مدرسهٔ آیکیدو

خواندن 339 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 24 فروردين 1398 22:46
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

مؤسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو، اولین و تنها مرجع رسمی آیکیدو ی سنتی ایواما (Iwama Aikido) در ایران می‌باشد. این مؤسسه، در سازمان جهانی ایواما آیکیدو ی ژاپن بصورت رسمی ثبت شده است.

آخرین مطالب

خبرنامه

برای اطلاع از جدید ترین اخبار عضو خبرنامه ما شوید !