مراسم ها

با توجه به اخذ مجوز فعالیت رسمی سبک ایواما شینشین آیکیدو در ایران تحت ریاست استاد محمد عرب‌سرخی، نمایندۀ رسمی سازمان بین‌المللی آن سبک یعنی ایواما شینشین آیکی شورن کای ژاپن، از فدراسیون محترم ورزشهای رزمی، مسؤولان و اعضای سبک ایواما آیکیدو در ایران بر آن شدند تا مصادف با عید ولایت امیرالمؤمنین حضرت علی علیه‌السلام، عید سعید غدیر خم، در روز جمعه ۱۷شهریورماه سال ۱۳۹۶ با برپایی مراسمی ویژه، این اتفاق فرخنده را اعلام رسمی و عمومی نمایند. در همین راستا ایشان از چند چهرهٔ لشگری و کشوری، برخی مسؤولان فدراسیون ورزشهای رزمی و اساتید پیشکسوت و برجستهٔ رشته‌های رزمی مختلف از جمله سبک‌های آیکیدو دعوت به عمل آوردند.

الحمد لله الذی جعلنا من المتمسکین بولایت امیر المؤمنین و اولاده المعصومین علیهم السلام

‎به اطلاع کلیهٔ اعضای محترم مدرسهٔ آیکیدو می‌رساند، مراسم افطار در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۶/۳/۳۱ از ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۲:۰۰ در آکادمی تخصصی ایواما آیکیدو برگزار می گردد. ضروریست هنرجویان در صورت تمایل به مشارکت (جهت کسب ثواب معنوی) در مهیاسازی افطار به هر میزان، با پرداخت مبلغ آن از طریق مربیان یا ارشد کلاس خود به مسؤول روابط عمومی و دفتر آکادمی تا روز یکشنبه ۱۳۹۶/۳/۲۸ اقدام نمایند.

گزارش مراسم معرفی سبک «ایواما آیکیدو»

همچون همیشه یک بار دیگر پروردگار یکتا لطفش شامل حال ما گشت تا ...

گزارش مراسم افطار ماه مبارک رمضان

مراسم رونمایی از تجهیزات جدید مدرسه آیکیدو در سال ۱۳۹۴ ...

به اطلاع کلیۀ اعضای مدرسۀ آیکیدو می رساند مصادف با عید ولایت حضرت علی (ع) ...

مراسم افطاری در تاریخ ۱۳۹۴/۰۴/۲۰ به میزبانی اعضای مدرسه آیکیدو...

شهرُ رمضانَ الذی اُنزلت فیهِ القُرآن

درباره ی ما

مؤسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو، اولین و تنها مرجع رسمی آیکیدو ی سنتی ایواما (Iwama Aikido) در ایران می‌باشد. این مؤسسه، در سازمان جهانی ایواما آیکیدو ی ژاپن بصورت رسمی ثبت شده است.

آخرین مطالب

خبرنامه

برای اطلاع از جدید ترین اخبار عضو خبرنامه ما شوید !