مراسم ها

پیرو درگذشت استاد فقید آیکیدو ی سنتی ایواما، شیهان آلساندرو تیتارلی، مسؤولان سازمان بین‌المللی ایواما شینشین آیکی شورن کای در ایران و مؤسسه فرهنگی ورزشی مدرسة آیکیدو بر آن شدند تا با برگزاری مراسمی یاد و آموزه‌های آن استاد فقید را گرامی دارند. به همین جهت روز سه‌شنبه ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ هنرجویان، مربیان و مسؤولان حضور به هم رساندند و آموزه‌های ایشان را مرور کرده و یادشان را گرامی داشتند.

سازمان بین المللی ایواما شینشین آیکیدو و موسسه فرهنگی ورزشی مدرسه آیکیدو در نظر دارد تا به مناسبت ضایعه درگذشت استاد برجسته و گرانقدر آیکیدو، شیهان آلساندرو تیتارلی دارنده دان۸  استاد ارشد و نماینده ویژه سازمان بین المللی ایواما شینشین آِیکی شورن کای، مراسمی به جهت یادبود و بزرگداشت آن استاد گرانقدر در روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ از ساعت ۱۹ تا ۲۱ برگزار نماید. لذا اعضا و هنرجویان به همراه لباس تمرین قبل از زمان شروع آن در محل آکادمی تخصصی ایواما آیکیدو حاضر شوند. 


به مناسبت افتتاح کلاس ایواما شینشین آیکیدو در مؤسسۀ فرهنگی ورزشی صنعت برق تهران، مراسمی با حضور استاد محمد عرب‌سرخی رئیس سازمان بین‌المللی ایواما شینشین آیکیدو در ایران و مدیر مؤسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو ایرانیان، روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ از ساعت ۱۸:۰۰ تا ۲۰:۳۰برگزار گشت.

 

مراسم افتتاحیه کلاس ایواما آیکیدو در مجتمع فرهنگی ورزشی آفتاب(سازمان انرژی اتمی) روز شنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ از ساعت ۲۰:۳۰ در سالن رزمی شمارۀ۱ آن مجموعه برگزار گردید.

به اطلاع اعضای محترم مدرسۀ آیکیدو می رساند افتتاحیۀ کلاس جدید ایواما آیکیدو در مؤسسۀ فرهنگی صنعت برق تهران در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ از ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۰:۰۰ واقع در میدان شهدا، خیابان هفده شهریور برگزار می گردد.

حضور تمامی اعضاء با لباس، سلاح، ساک آیکیدو، شناسنامۀ مؤسسه و کارت عضویت الزامی است.

لازم به ذکر است که کلیۀ کلاس های دیگر در آن روز از ساعت ۱۶ الی ۲۱ تعطیل می باشد.

به اطلاع اعضای محترم مدرسۀ آیکیدو می رساند افتتاحیۀ کلاس جدید ایواما آیکیدو در مجموعۀ فرهنگی ورزشی آفتاب (سازمان انرژی اتمی) در روز شنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ از ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۲:۰۰ واقع در خیابان شیخ بهایی جنوبی، بلوار آزادگان، انتهای خیابان بیست و چهارم غربی برگزار می گردد.

حضور تمامی اعضاء با لباس، سلاح، ساک آیکیدو، شناسنامۀ مؤسسه و کارت عضویت الزامی است.
لازم به ذکر است که کلیۀ کلاس های دیگر در آن روز از ساعت ۱۶ الی ۲۱ تعطیل می باشد.

مطابق با برنامهٔ سالانه، مراسم خانه تکانی مکان تمرین در آکادمی تخصصی ایواما آیکیدو، روز‌های یکشنبه مورخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ و دوشنبه مورخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ برگزار گردید

به اطلاع کلیهٔ هنرجویان می‌رساند، در شُرُف سال جدید و آستانهٔ بهار، مراسم خانه تکانی مکان تمرین (دُوجُو نُو اُوسُوجی) روزهای یکشنبه مورخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ و دوشنبه مورخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ از ساعت ۱۸ تا ۲۲:۳۰ در مکان تمرین مرکزی (آکادمی تخصصی ایواما آیکیدو) برقرار خواهد بود، لذا شایسته است که تمامی اعضاء در یکی از این دو روز قبل از آن زمان در آکادمی حضور به هم رسانند تا با مکان تمرین پاکیزه به استقبال برگزاری کلاس‌ها در سال ۱۳۹۷ برویم.

::: روابط عمومی مدرسهٔ آیکیدو 

با توجه به اخذ مجوز فعالیت رسمی سبک ایواما شینشین آیکیدو در ایران تحت ریاست استاد محمد عرب‌سرخی، نمایندۀ رسمی سازمان بین‌المللی آن سبک یعنی ایواما شینشین آیکی شورن کای ژاپن، از فدراسیون محترم ورزشهای رزمی، مسؤولان و اعضای سبک ایواما آیکیدو در ایران بر آن شدند تا مصادف با عید ولایت امیرالمؤمنین حضرت علی علیه‌السلام، عید سعید غدیر خم، در روز جمعه ۱۷شهریورماه سال ۱۳۹۶ با برپایی مراسمی ویژه، این اتفاق فرخنده را اعلام رسمی و عمومی نمایند. در همین راستا ایشان از چند چهرهٔ لشگری و کشوری، برخی مسؤولان فدراسیون ورزشهای رزمی و اساتید پیشکسوت و برجستهٔ رشته‌های رزمی مختلف از جمله سبک‌های آیکیدو دعوت به عمل آوردند.

الحمد لله الذی جعلنا من المتمسکین بولایت امیر المؤمنین و اولاده المعصومین علیهم السلام

‎به اطلاع کلیهٔ اعضای محترم مدرسهٔ آیکیدو می‌رساند، مراسم افطار در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۶/۳/۳۱ از ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۲:۰۰ در آکادمی تخصصی ایواما آیکیدو برگزار می گردد. ضروریست هنرجویان در صورت تمایل به مشارکت (جهت کسب ثواب معنوی) در مهیاسازی افطار به هر میزان، با پرداخت مبلغ آن از طریق مربیان یا ارشد کلاس خود به مسؤول روابط عمومی و دفتر آکادمی تا روز یکشنبه ۱۳۹۶/۳/۲۸ اقدام نمایند.

گزارش مراسم معرفی سبک «ایواما آیکیدو»

همچون همیشه یک بار دیگر پروردگار یکتا لطفش شامل حال ما گشت تا ...

گزارش مراسم افطار ماه مبارک رمضان

مراسم رونمایی از تجهیزات جدید مدرسه آیکیدو در سال ۱۳۹۴ ...

به اطلاع کلیۀ اعضای مدرسۀ آیکیدو می رساند مصادف با عید ولایت حضرت علی (ع) ...

مراسم افطاری در تاریخ ۱۳۹۴/۰۴/۲۰ به میزبانی اعضای مدرسه آیکیدو...

شهرُ رمضانَ الذی اُنزلت فیهِ القُرآن

درباره ی ما

مؤسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو، اولین و تنها مرجع رسمی آیکیدو ی سنتی ایواما (Iwama Aikido) در ایران می‌باشد. این مؤسسه، در سازمان جهانی ایواما آیکیدو ی ژاپن بصورت رسمی ثبت شده است.

آخرین مطالب

خبرنامه

برای اطلاع از جدید ترین اخبار عضو خبرنامه ما شوید !