مراسم معرفی سبک ایواما آیکیدو در ایران:

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

همچون همیشه یک بار دیگر پروردگار یکتا لطفش شامل حال ما گشت تا ...

در پرتو الطاف او و تلاش‌های بی‌شائبه و چندین‌سالهٔ استاد محمد عرب‌سرخی، وی به عنوان تنها نماینده از تنها سبک اصیل و سنتی آیکیدو موسوم به «ایواما شینشین آیکیدو» (ایواما آیکیدو) موفق به دریافت مجوز فعالیت رسمی از شخص «کایچو: هیتوهیرو سایتو» رئیس محترم سازمان جهانی آیکیدوی سنتی ایواما موسوم به «ایواما شینشین آیکی شورن کای» گشته و فعالیت‌های مؤسسهٔ فرهنگی ورزشی مدرسهٔ آیکیدو ایرانیان به عنوان تنها مجموعهٔ فعال از کشور ایران در آن سازمان و در آن سبک نیز به «ایران آیکی شورن دوجو» ملقب گردید. لذا به جهت معرفی این سبک متعالی و همچنین فعالیت‌های صورت پذیرفته توسط استاد محمد عرب سرخی، در سالروز مبعث پیامبر عظیم‌الشأن اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) مراسمی در روز پنجشنبه مورخ ۱۳۹۵/۲/۱۶ از ساعت ۱۰ تا ۱۳ در آکادمی تخصصی ایواما آیکیدو، واقع در خیابان حجاب برگزار می‌گردد.
لازم به ذکر است پایان‌بخش این مراسم، اقامهٔ نماز ظهر و عصر و صرف نهار می‌باشد.
ضروریست تمامی هنرجویان یک ساعت قبل از آغاز مراسم با لباس تمیز همراه با آرم مدرسه و آرم سازمان جهانی و همچنین ساک یا کوله و سلاح‌های مورد نیاز، به‌ویژه شناسنامهٔ مؤسسه، کارت عضویت و کارت بیمه در محل برگزاری مراسم حضور به‌هم رسانند.
ضمناً تمامی هنرجویان می‌بایست تا روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۵/۲/۱۳ بابت شرکت در این مراسم مبلغ ۲۵۰هزار ریال به مربی یا ارشد کلاس خود تحویل دهند.

خواندن 1575 دفعه
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

مؤسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو، اولین و تنها مرجع رسمی آیکیدو ی سنتی ایواما (Iwama Aikido) در ایران می‌باشد. این مؤسسه، در سازمان جهانی ایواما آیکیدو ی ژاپن بصورت رسمی ثبت شده است.

آخرین مطالب

خبرنامه

برای اطلاع از جدید ترین اخبار عضو خبرنامه ما شوید !