مراسم ویژۀ اعلام دریافت مجوز از فدراسیون ورزشهای رزمی و رسمی شدن ایواما شینشین آیکیدو در ایران

این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

الحمد لله الذی جعلنا من المتمسکین بولایت امیر المؤمنین و اولاده المعصومین علیهم السلام

به لطف بی‌حد خداوند متعال و ‌با عنایت به این‌که ریاست معزز فدراسیون ورزشهای رزمی، مجوز فعالیت رسمی تنها سبک اصیل و سنتی آیکیدو موسوم به «ایواما شینشین آیکیدو» (ایواما آیکیدو) را تحت ریاست استاد محمد عرب‌سرخی ـ تنها نمایندۀ رسمی سازمان بین‌المللی ایواما شینشین آیکی شورِن کای در ایران از سوی کایچو «هیتوهیرا سایتو» ـ و با عنوان دوجو «ایواما شینشین آیکیدو» صادر نموده‌اند و همواره چنین اموری با هدف گسترش و تداوم فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی از سوی متولیان باتدبیر و خدوم رقم می‌خورد؛ مسؤولان و خدمتگزاران این سبک در جلسهٔ ویژه‌ای که به مورخ ۱۳۹۶/۵/۲۵ تشکیل گردید، بر آن شدند تا مراسم ویژه‌ای را در روز جمعه مورخ ۱۳۹۶/۶/۱۷ و مقارن با عید ولایت از ساعت ۱۱ تا ۱۳ در آکادمی تخصصی ایواما آیکیدو، واقع در خیابان حجاب ترتیب دهند تا ضمن سپاسگزاری از ابراز لطف آن فدراسیون محترم، دریافت مجوز فعالیت آیکیدوی سنتی ایواما را در ایران اعلام عمومی کرده و معرفی هرچه بهتر این هنر متعالی و ریشه‌دار را با رایحۀ معنوی جشن بزرگ شیعیان، عید سعید غدیر خم، معطر سازند.
لازم به ذکر است پایان‌بخش این مراسم، اقامهٔ نماز صرف نهار خواهدبود.
لذا تمامی هنرجویان ضروریست حد‌اقل یک ساعت قبل از زمان ذکر شده و شروع مراسم با لباس تمیز همراه با آرم مدرسه و آرم سازمان جهانی و همچنین ساک یا کوله و سلاح‌های مورد نیاز، به‌ویژه شناسنامهٔ مؤسسه، کارت عضویت و کارت بیمه در محل برگزاری مراسم حضور به‌هم رسانند.
ضمناً تمامی هنرجویان می‌بایست تا روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۶/۶/۱۵ بابت شرکت در این مراسم مبلغ ۳۰۰هزار ریال به مربی یا ارشد کلاس خود تحویل داده تا ایشان نیز آن مبالغ را به مسؤول هماهنگی آکادمی و رییس کمیتهٔ فنی انتقال دهند.

خواندن 425 دفعه
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

مؤسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو، اولین و تنها مرجع رسمی آیکیدو ی سنتی ایواما (Iwama Aikido) در ایران می‌باشد. این مؤسسه، در سازمان جهانی ایواما آیکیدو ی ژاپن بصورت رسمی ثبت شده است.

آخرین مطالب

خبرنامه

برای اطلاع از جدید ترین اخبار عضو خبرنامه ما شوید !