گزارش گردهمایی بهارۀ ۱۳۹۴ در بخش آقایان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

گردهمایی بهارۀ ۱۳۹۴ مطابق برنامۀ از پیش تعیین شده در تاریخ ۱۱ خرداد و در ساعت ۱۸:۳۰ آغاز گردید.

در پیش از شروع رسمی برنامه، نرمش هایی سبک به سرپرستی آقای حسین زادگان انجام گشت.

در بخش اول برنامه که در رابطه با فنون باسلاح بود، موارد امتحانی حرکات چوب و شمشیر در رده های مختلف توسط استاد عرب سرخی به اطلاع هنرجویان رسید و سپس تعدادی از این حرکات توسط ایشان نمایش داده شد و هنرجویان نیز به تمرین آنها پرداختند. با اتمام بخش اول در ساعت ۱۹:۳۰، به هنرجویان برای مدت ۱۵ دقیقه استراحت داده شد.

بخش دوم با تمرکز بر روی تکنیک های پایه آغاز شد. در این بخش تکنیک های پایۀ امتحانی در رده های مختلف به هنرجویان یادآوری شد و پس از آن نکات مربوط به این تکنیک ها به صورت عملی توسط استاد عرب سرخی برای هنرجویان نمایش داده شد و بطور همزمان هنرجویان به تمرین تکنیک های ذکر شده پرداخته و اشکالات خود را تصحیح کردند. در ادامۀ این بخش رفع اشکال فنون دو نفره در رده های مختلف توسط استاد انجام گردید و با انجام مراسم، برنامه در ساعت ۲۱:۰۰ به پایان رسید.

در انتهای گردهمایی توسط اعضای واحد ارتباطات عکس های گروهی از کلیه شرکت کنندگان گرفته شد و بعد از آن هنرجویان به نظافت و مرتب سازی کلاس پرداختند. در آخر کار نیز به مناسبت جشن نیمۀ شعبان از هنرجویان پذیرایی به عمل آمد.

خواندن 2777 دفعه
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

مؤسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو، اولین و تنها مرجع رسمی آیکیدو ی سنتی ایواما (Iwama Aikido) در ایران می‌باشد. این مؤسسه، در سازمان جهانی ایواما آیکیدو ی ژاپن بصورت رسمی ثبت شده است.

آخرین مطالب

خبرنامه

برای اطلاع از جدید ترین اخبار عضو خبرنامه ما شوید !