گزارش گردهمایی تابستانۀ ۱۳۹۴ در بخش آقایان

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

گردهمایی تابستان ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱ شهریور و از ساعت ۱۸:۰۰ الی ۲۱:۰۰ برگزار گردید.

پیش از شروع برنامه، هنرجویان بمدت ۱۰ دقیقه به نرمش و گرم کردن بدن پرداختند. پس از شروع رسمی گردهمایی با حضور استاد عرب سرخی، فنون مربوط به سلاح با تاکید بر حرکات شمشیر انجام شد و رده های مختلف (از کیو ۵ تا دان ۱) تمرینات مخصوص به خود را زیر نظر استاد انجام دادند. در حین تمرین، نکات مربوط به حرکات و همچنین رفع اشکال آنها توسط استاد عرب سرخی برای هنرجویان نمایش داده شد. بخش اول گردهمایی در ساعت ۱۹:۳۰ به پایان رسیده و به هنرجویان بمدت ۱۵ دقیقه استراحت داده شد.

سپس بخش دوم گردهمایی با تاکید بر فنون دونفرۀ بدون سلاح آغاز گشت و ابتدا هنرجویان اشکالات و سؤالهای خود را در این زمینه مطرح کردند.پس از طرح حدود ۱۰ مورد سؤال، رفع اشکال این تکنیک ها  با توضیحات تکمیلی و ارائۀ نکات کاربردی توسط استاد عرب سرخی انجام گشت. در ادامۀ این بخش تعدادی از فنون پایه(کیهون) برای یادآوری هنرجویان توسط استاد اجرا شده و سپس همگی به تمرین آن پرداختند. در بخش پایانی تعدادی از فنون آزاد با سلاح (buki dori jiyu waza) توسط هنرجویان رده بالا نمایش داده شد. بخش دوم گردهمایی در ساعت ۲۰:۴۵ به پایان رسید و پس از نظافت و مرتب سازی کلاس، عکس برداری گروهی از اعضا صورت پذیرفت.

خواندن 1655 دفعه
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

مؤسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو، اولین و تنها مرجع رسمی آیکیدو ی سنتی ایواما (Iwama Aikido) در ایران می‌باشد. این مؤسسه، در سازمان جهانی ایواما آیکیدو ی ژاپن بصورت رسمی ثبت شده است.

آخرین مطالب

خبرنامه

برای اطلاع از جدید ترین اخبار عضو خبرنامه ما شوید !