گزارش مراسم افتتاحیۀ کلاس آیکیدو در مجموعۀ فرهنگی ورزشی میلاد

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

مراسم افتتاحیۀ کلاس آیکیدو در مجموعۀ فرهنگی ورزشی میلاد(انرژی اتمی تهران)

در تاریخ دوشنبه ۲ آذر ۱۳۹۴، در مکان این باشگاه برگزار گردید. حضور استاد فرهاد توشه خواه در این برنامه از جمله نکات مهمی بود که بار فنّی،آموزشی مراسم را افزایش داده بود. پیش از شروع رسمی برنامه (در ساعت ۲۰:۳۰) و حضور استاد عربسرخی، مجموعه ای از نرمش های استقامتی (به سرپرستی استاد توشه خواه) توسط هنرجویان انجام شد.

پس از شروع برنامه، تعدادی از حرکات چوب و شمشیر که جنبۀ عمومی داشتند توسط استاد عربسرخی نمایش داده شده و سپس هنرجویان به تمرین آنها پرداختند. در ادامۀ این بخش، مجموعه ای از حرکات پیشرفته تر سلاح توسط هنرجویان ارشد اجرا شد و رفع اشکال آنها توسط استاد صورت پذیرفت.

پس از پایان بخش مربوط به سلاح، تمرینات مربوط به فنون دونفره با تاکید بر تکنیک “Morote dori kokyu nage” آغاز شد. ابتدا تعدادی از نکات مربوط به این فن توسط استاد بیان گردید و سپس از زوایای مختلف توسط ایشان نمایش داده شد. در ادامه تعدادی از فرم های دیگر این تکنیک مخصوص رده های بالاتر توسط استاد نشان داده شد.

در بخش پایانی این مراسم تعدادی از فنون آزاد پیشرفته ابتدا توسط استاد عربسرخی با همکاری یکی از هنرجویان ارشد و سپس توسط استاد فرهاد توشه خواه و سایر هنرجویان ارشد اجرا گردید که مورد توجه و تحسین حضّار قرار گرفت. این مراسم در ساعت ۲۲:۰۰ به پایان رسید.

خواندن 1997 دفعه
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

مؤسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو، اولین و تنها مرجع رسمی آیکیدو ی سنتی ایواما (Iwama Aikido) در ایران می‌باشد. این مؤسسه، در سازمان جهانی ایواما آیکیدو ی ژاپن بصورت رسمی ثبت شده است.

آخرین مطالب

خبرنامه

برای اطلاع از جدید ترین اخبار عضو خبرنامه ما شوید !