گزارش گردهمایی پاییزهٔ ۱۳۹۴ در بخش آقایان

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

گردهمایی پاییز ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳ آذر و از ساعت ۱۸:۰۰ الی ۲۲:۰۰ برگزار گردید.

پیش از شروع برنامه، هنرجویان بمدت ۱۰ دقیقه به نرمش و گرم کردن بدن پرداختند. پس از شروع رسمی گردهمایی با حضور استاد عرب سرخی، فنون مربوط به سلاح با تاکید بر حرکات شمشیر انجام شد و رده های مختلف (از کیو ۵ تا دان ۳) تمرینات مخصوص به خود را زیر نظر استاد انجام دادند. در حین تمرین، نکات مربوط به حرکات و همچنین رفع اشکال آنها توسط استاد عرب سرخی برای هنرجویان نمایش داده شد. بخش اول گردهمایی در ساعت ۱۹:۰۰ به پایان رسیده و به هنرجویان بمدت ۱۰ دقیقه استراحت داده شد.

سپس بخش دوم گردهمایی با تاکید بر فنون دونفرۀ بدون سلاح آغاز گشت و ابتدا هنرجویان اشکالات و سؤالهای خود را در این زمینه مطرح کردند. پس از طرح حدود ۱۰ مورد سؤال، رفع اشکال این تکنیک ها  با توضیحات تکمیلی و ارائۀ نکات کاربردی توسط استاد عرب سرخی انجام گشت. در ادامۀ این بخش تعدادی از فنون پایه (کیهون) برای یادآوری هنرجویان توسط استاد اجرا شده و سپس همگی به تمرین آن  پرداختند. بخش دوم گردهمایی در ساعت ۲۰:۱۰ به پایان رسید و پس از نظافت و مرتب سازی کلاس، عکس برداری گروهی از اعضا صورت پذیرفت.

سپس در ساعت ۲۰:۳۰ از هنرجویان در یک مهمانی با حضور استاد عرب سرخی پذیرایی شده  و در نهایت، ساعت ۲۲:۰۰ گردهمایی به پایان رسید.

خواندن 2061 دفعه
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

مؤسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو، اولین و تنها مرجع رسمی آیکیدو ی سنتی ایواما (Iwama Aikido) در ایران می‌باشد. این مؤسسه، در سازمان جهانی ایواما آیکیدو ی ژاپن بصورت رسمی ثبت شده است.

آخرین مطالب

خبرنامه

برای اطلاع از جدید ترین اخبار عضو خبرنامه ما شوید !