گزارش گردهمایی زمستانۀ ۱۳۹۴ در بخش بانوان

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

گردهمایی زمستانۀ ۱۳۹۴ ویژه بانوان در روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۴/۱۲/۱۱ با حضور بانوان هنرجو و ...

مسئول کمیته بانوان و همچنین استاد عرب‌سرخی در آکادمی مدرسه آی کی دو از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۹:۳۰ برگزار گردید.

طبق برنامه، خانم‌ها قبل از مراسم در محل حضور داشته و به آمادگی کلاس و تعویض لباس پرداختند. در ادامه، قبل از شروع رسمی برنامه، بانوان هنرجو به نرمش و گرم کردن بدن پرداختند. برنامه با حضور استاد عرب‌سرخی و بانوان آیکیدوکار رأس ساعت ۱۶:۳۰ با اجرای مراسم شروع کلاس آغاز گردید. قبل از شروع قسمت اول برنامه، به خانم شایا جهانبانی، یکی از هنرجویان خردسال بخش بانوان که در آزمون دوره پیشین موفق به کسب نمره قبولی در رده کیو۵  شده بودند توسط استاد عرب‌سرخی رده ایشان اهدا گردید. در اینجا جا دارد ضمن عرض تبریک، آرزوی موفقیت روز افزون ایشان را خواستار شویم.

قسمت اول تمرینات با اجرای حرکات با سلاح(Buki Waza) آغاز شد و هنرجویان ضمن تمرین، نکات مربوط به هر حرکت را که توسط استاد عرب‌سرخی نشان داده می‌شد فرا می‌گرفتند. این بخش در ساعت ۱۷:۴۵ به اتمام رسید و هنرجویان به مدت پانزده دقیقه به استراحت و ریکاوری پرداختند.

قسمت دوم با اجرای حرکات پایه فردی آغاز گردید و در ادامه هنرجویان پرسش‌های خود را در مورد تکنیک‌ها جهت رفع اشکال آزمون مطرح کردند. استاد عرب‌سرخی با اجرای صحیح آن‌ها، توضیحات تکمیلی را بیان می‌کردند و هنرجویان بعد از توضیحات به اجرای مجدد تکنیک‌ها می‌پرداختند. این قسمت از برنامه نیز در ساعت ۱۹:۱۵ به اتمام رسید.

پایان برنامه با مراسم انتهایی کلاس و عکسبرداری و نظافت به اتمام رسید.

خواندن 2515 دفعه
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

مؤسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو، اولین و تنها مرجع رسمی آیکیدو ی سنتی ایواما (Iwama Aikido) در ایران می‌باشد. این مؤسسه، در سازمان جهانی ایواما آیکیدو ی ژاپن بصورت رسمی ثبت شده است.

آخرین مطالب

خبرنامه

برای اطلاع از جدید ترین اخبار عضو خبرنامه ما شوید !