گزارش گردهمایی زمستانۀ ۱۳۹۴ در بخش آقایان

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

گردهمایی زمستانۀ ۱۳۹۴ در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۴/۱۲/۱۰ در آکادمی مدرسه آیکیدو برگزار گردید.

طبق برنامه، تمامی هنرجویان نیم ساعت قبل از شروع برنامه در محل آکادمی حضور پیدا کرده، به تعویض لباس و آماده‌‌سازی کلاس پرداخته و سپس چند دقیقه‌ای را به نرمش و گرم‌کردن خود پرداختند. مراسم طبق برنامه‌ریزی با حضور تمامی هنرجویان و استاد عرب‌سرخی، مدیریت مجموعه رأس ساعت ۱۸ آغاز گردید. پس از مراسم ابتدایی برنامه، هنرجویان به اجرای حرکات با سلاح(Buki-Waza) پرداختند، در حین تمرین حرکات نیز استاد عرب‌سرخی نکات مربوط به هر حرکت را با اجرای صحیح آن نمایش می‌دادند. در قسمتی از همین بخش هنرجویان به اجرای حرکات پیشرفته‌تر با سلاح(Ken No Awase & Ken dori) در قالب گروه‌های ۳ نفری پرداختند، قسمت اول تمرینات در ساعت ۱۹:۱۵ به اتمام رسید و حضّار به مدت پانزده دقیقه به استراحت پرداختند.

قسمت دوم برنامه با اجرای تکنیک‌های بدون سلاح(Taijutsu) آغاز گردید به این صورت که استاد عرب‌سرخی ابتدا تکنیک مورد نظر را با همراهی یکی از هنرجویان اجرا کرده و سپس تمامی افراد به اجرای آن می‌پرداختند. بعد از اجرای چند تکنیک هنرجویان به طرح پرسش‌هایی جهت رفع اشکال و آموختن نکات تکمیلی جهت شرکت در آزمون پرداختند.

در دقایق پایانی مراسم، مسئول کمیته فنیِ برنامه گردهمایی سال آینده که در روز جمعه ۱۳۹۵/۰۲/۱۶ مصادف با مبعث حضرت رسول اکرم(ص) برگزار می‌گردد را به تمامی هنرجویان اعلام کرده و نکات مربوط به آن را نیز خاطر نشان کردند.

پایان این بخش نیز در ساعت ۲۰:۴۵ با مراسم انتهایی کلاس، عکسبرداری و نظافت به اتمام رسید.

سپس در ساعت ۲۱:۰۰ هنرجویانی که تمایل خود را برای شرکت در مهمانی اعلام کرده بودند به همراه استاد عرب‌سرخی در مراسمی پذیرایی شده و در نهایت مراسم در ساعت ۲۲:۰۰ به پایان رسید.

 

خواندن 1391 دفعه
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

مؤسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو، اولین و تنها مرجع رسمی آیکیدو ی سنتی ایواما (Iwama Aikido) در ایران می‌باشد. این مؤسسه، در سازمان جهانی ایواما آیکیدو ی ژاپن بصورت رسمی ثبت شده است.

آخرین مطالب

خبرنامه

برای اطلاع از جدید ترین اخبار عضو خبرنامه ما شوید !