گزارش گردهمایی تابستانۀ ۱۳۹۵ در بخش بانوان

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

باتوجه به برنامه از پیش اعلام شده، گردهمایی ویژهٔ بانوان ...

باتوجه به برنامه از پیش اعلام شده، گردهمایی ویژهٔ بانوان در روز پنجشنبه مورخ ۱۳۹۵/۶/۱۱ از ساعت ۱۶:۳۰ با حضور استاد عرب‌سرخی در آکادمی مدرسهٔ آیکیدو آغاز گشت.
پیش از شروع کلاس، هنرجویان به گرم کردن بدن پرداخته و خود را برای آن آماده ساختند.
با حضور استاد عرب‌سرخی و شروع رسمی بخش اول گردهمایی، وی به رفع اشکال حرکات پایهٔ شمشیر و چوب اقدام نمود و با اشاره به نکات هر یک از حرکات، هنرجویان را به تمرین صحیح آن‌ها فراخواند تا همگی تمرین کرده و آزمون‌دهندگان نیز برای آزمون رده‌ای خود، آماده‌تر شوند. با توجه به نکات فراوان آن حرکات و اشکالات هنرجویان این بخش تا ساعت ۱۷:۱۵ به طول انجامید.
در ادامه پس از ۱۵ دقیقه استراحت، بخش دوم در ساعت ۱۷:۳۰ با تمرکز بر روی فنون دو نفره، آغاز گردید، در این بخش هنرجویان ابتدا سؤالات مربوط به فنون دو نفره از جمله «شومن اوچی ایکیو» را از استاد عرب‌سرخی پرسیدند و ایشان نیز نکات آن را با توجه به اهمیت این تکنیک در سبک ایواما توضیح داد، سپس هنرجویان به تمرین آن مشغول شدند.
این گردهمایی که دارای بار فنی بالایی بود با توجه به نکات بسیار زیاد آموزشی‌‌ای که استاد به آنها اشاره می‌نمود بیشتر از زمان مقرر بطول انجامید.
در آخر، گردهمایی در ساعت ۲۰:۰۰ پس از عکس‌برداری و نظافت کلاس، به پایان رسید.

خواندن 2309 دفعه
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

مؤسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو، اولین و تنها مرجع رسمی آیکیدو ی سنتی ایواما (Iwama Aikido) در ایران می‌باشد. این مؤسسه، در سازمان جهانی ایواما آیکیدو ی ژاپن بصورت رسمی ثبت شده است.

آخرین مطالب

خبرنامه

برای اطلاع از جدید ترین اخبار عضو خبرنامه ما شوید !