گزارش گردهمایی زمستانۀ ۱۳۹۵ در بخش بانوان

این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

با توجه به برنامهٔ از پیش اعلام شده، گردهمایی ویژهٔ بانوان در روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۹:۳۰ با حضور استاد محمد عرب‌سرخی در آکادمی مدرسهٔ آیکیدو برقرار بود.

پیش از آغاز برنامه، هنرجویان به گرم کردن بدن پرداختند و خود را آمادهٔ شروع این گردهمایی ساختند.

با ورود استاد عرب‌سرخی، بخش اول گردهمایی به صورت رسمی آغاز گشت. در این بخش وی به رفع اشکال فنون پایهٔ چوب و شمشیر پرداخت و با اشاره به نکات مربوط به هر یک از حرکات، هنرجویان را به تمرین آنها فراخواند. سرانجام بخش اول گردهمایی در ساعت ۱۸ به پایان رسید.
پس از ۱۰ دقیقه استراحت، بخش دوم در ساعت ۱۸:١۰ متمرکز بر فنون دو نفره، آغاز گردید. در این بخش ابتدا استاد عرب‌سرخی فنون پایه از جمله «تای نو هنکا» را برای هنرجویان نمایش داده و از اهمیت این تکنیک و کاربرد آن در دیگر فنون دو نفره، صحبت کرد. سپس هنرجویان به تمرین صحیح این حرکت اقدام کردند. از آنجا که تنها یک داوطلب برای آزمون زمستانه در بخش بانوان متقاضی بود و آن هم در ردهٔ کیو۶ خط۱، رفع اشکال و آگاهی از نکات همین تکنیک برای وی کفایت می‌کرد.
در آخر، بخش فنی گردهمایی در ساعت ۱۹:۴۵ خاتمه پیدا نمود و پس از نظافت و عکس‌برداری در ساعت ۲۰، به پایان رسید.

خواندن 1408 دفعه
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

مؤسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو، اولین و تنها مرجع رسمی آیکیدو ی سنتی ایواما (Iwama Aikido) در ایران می‌باشد. این مؤسسه، در سازمان جهانی ایواما آیکیدو ی ژاپن بصورت رسمی ثبت شده است.

آخرین مطالب

خبرنامه

برای اطلاع از جدید ترین اخبار عضو خبرنامه ما شوید !