تفریحی

به اطلاع کلیهٔ اعضای محترم مدرسهٔ آیکیدو می‌رساند، برنامهٔ تفریحی استخر، روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ از ساعت ۲۲:۰۰ تا ۰۲:۰۰ در استخر هتل ورزش برگزار می‌باشد. در صورت علاقه‌مندی، هریک از اعضاء برای شرکت در این برنامه ضروریست با لحاظ نمودن تخفیف، مبلغ ۱۲۰هزار ریال به علاوهٔ لوازم مورد نیاز را به همراه داشته باشند.

برنامه تفریحی استخر ویژه بانوان

به اطلاع کلیهٔ اعضای محترم مدرسهٔ آیکیدو می‌رساند، از روز شنبه مورخ ۱۳۹۶/۴/۳۱، هر شنبه از ساعت ۱۵ تا ۱۸، برنامهٔ تفریحی استخر و سونا (ویژهٔ بانوان) در هتل ورزش برقرار خواهد بود.
در صورت علاقه‌مندی هریک از اعضای بانو برای شرکت در این برنامهٔ تفریحی، ضروریست با لحاظ نمودن تخفیف بیش از ۵۰٪، مبلغ ۱۲۰هزار ریال به علاوهٔ کارت عضویت مؤسسهٔ فرهنگی ورزشی مدرسهٔ آیکیدو و لوازم مورد نیاز را در همان روز به همراه داشته و در ساعت مقرر در آکادمی حضور به‌هم رسانند.

::: روابط عمومی مدرسهٔ آیکیدو

 
به اطلاع کلیهٔ اعضای محترم مدرسهٔ آیکیدو می‌رساند، از روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۶/۴/۱۴، هر چهارشنبه از ساعت ۲۱ تا ۲۴، برنامهٔ تفریحی استخر و سونا (ویژهٔ آقایان) در هتل ورزش برقرار خواهد بود.
در صورت علاقه‌مندی هریک از اعضاء برای شرکت در این برنامهٔ تفریحی، ضروریست با لحاظ نمودن تخفیف بیش از ۵۰٪، مبلغ ۱۲۰هزار ریال به علاوهٔ لوازم مورد نیاز را در همان روز به همراه داشته و در ساعت مقرر در آکادمی حضور به‌هم رسانند.

::: روابط عمومی مدرسهٔ آیکیدو

به اطلاع کلیهٔ اعضای محترم مدرسهٔ آیکیدو می‌رساند، برنامهٔ تفریحی استخر، روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۶/۳/۳۱ از ساعت ۲۲:۰۰ تا ۰۲:۰۰ در استخر هتل ورزش برگزار می‌باشد. در صورت علاقه‌مندی، هریک از اعضاء برای شرکت در این برنامه ضروریست با لحاظ نمودن تخفیف، مبلغ ۱۵۰هزار ریال به علاوهٔ لوازم مورد نیاز را به همراه داشته باشند.

برنامۀ تفریحی استخر با حضور تعدادی از اعضای فعال مدرسۀ آی کی دو در تاریخ ۱۳۹۴/۰۴/۲۰...

به اطلاع کلیۀ اعضاء می رساند در تاریخ ۱۳۹۴/۰۴/۲۰ پس از برنامۀ افطار...

درباره ی ما

مؤسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو، اولین و تنها مرجع رسمی آیکیدو ی سنتی ایواما (Iwama Aikido) در ایران می‌باشد. این مؤسسه، در سازمان جهانی ایواما آیکیدو ی ژاپن بصورت رسمی ثبت شده است.

آخرین مطالب

خبرنامه

برای اطلاع از جدید ترین اخبار عضو خبرنامه ما شوید !