سه شنبه, 09 آبان 1396 09:37

گزارش جلسۀ اداری نایب رئیس و رئیس شورای عالی نخبگان سبک ‌ایواما شینشین آیکیدو با رئیس فدراسیون، مورخ ۱۳۹۶/۸/۱

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۶/۸/۱ آقای «فرهاد توشه‌خواه»، نایب رئیس سبک ایواما شینشین آیکیدو و آقای «مسعود تجویدی»، رئیس شورای عالی نخبگان سبک، طی جلسه‌ای با جناب آقای «محمود رشیدی»، ریاست محترم فدراسیون ورزش‌های رزمی جمهوری اسلامی ایران، در ارتباط با برخی مسائل جاری و پیش‌روی این سبک، گفتگو کرده و رایزنی‌هایی را انجام دادند.

در این دیدار صمیمی که دبیر کل فدراسیون، آقای دکتر «فرهنگ شادنیا» نیز حضور داشت یکی از مسائل مورد گفتگو، ارائهٔ گزارشی مختصر از عملکرد چندماههٔ آغاز فعالیت‌های سبک آیکیدوی سنتی ایواما تحت نظر فدراسیون ورزش‌های رزمی بود و پیرو آن هماهنگی‌های بیشتر برای زمان تمدید مجوز فعالیت این سبک.
با توجه به نزدیک شدن زمان برگزاری اولین دوره آزمون ارتقای رده و مربیگری سبک ایواما شینشین آیکیدو زیر نظر فدراسیون ورزش‌های رزمی و به مسؤولیت استاد «محمد عرب‌سرخی» به عنوان رئیس سبک و مسؤول برگزاری، و از آن مهم‌تر در شرف وقوع بودن دومین سمینار تخصصی ایواما آیکیدو و آزمون بین‌المللی این سبک سنتی در ایران که با حضور شیهان «آلساندرو تیتارلی» از کشور ایتالیا در حال رقم خوردن بود و وی به عنوان نمایندهٔ ارشد سازمان بین‌المللی ایواما شینشین آیکیدو و رئیس آن کایچو «هیتوهیرا سایتو» و همچنین یکی از انگشت‌شمار دارندگان دان۸ آیکیدوی سنتی ایواما قصد عزیمت به کشورمان را داشت، بخش دوم گفتگوها در ارتباط با این برنامه‌ها پیش رفت. رئیس فدراسیون نیز بیان نمود، همه‌جانبه از برنامه‌های آتی سبک حمایت خواهد کرد و همچنین اطمینان خاطر داد که مجموعهٔ تحت راهبری شخص وی به‌طور کامل از آن برنامه‌ها پشتیبانی خواهد نمود.

خواندن 383 دفعه
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

مؤسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو، اولین و تنها مرجع رسمی آیکیدو ی سنتی ایواما (Iwama Aikido) در ایران می‌باشد. این مؤسسه، در سازمان جهانی ایواما آیکیدو ی ژاپن بصورت رسمی ثبت شده است.

آخرین مطالب

خبرنامه

برای اطلاع از جدید ترین اخبار عضو خبرنامه ما شوید !