مربیگری (7)

مربیگری

سه شنبه, 25 -2634 21:13

گزارش کلاس مربیگری تئوری درجهٔ۳

نوشته شده توسط

پیرو اطلاع‌رسانی روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های رزمی، متقاضیان شرکت در دورهٔ مربیگری تئوری درجهٔ۳ ایواما شینشین آیکیدو در دوره‌ای که از روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ تا روز جمعه مورخ ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ در استان تهران توسط فدراسیون برگزار گشته بود، شرکت نمودند.

سه شنبه, 25 -2634 20:17

گزارش کلاس مربیگری عملی درجهٔ۳

نوشته شده توسط

کلاس مربیگری عملی درجهٔ۳ فدراسیونی ایواما شینشین آیکیدو مطابق با برنامهٔ از پیش اعلام شده، روز جمعه مورخ ۱۳۹۶/۹/۲۴ از ساعت ۸:۰۰ تا ۱۱:۰۰ توسط رئیس آن، استاد محمد عرب‌سرخی و با حضور آقای مهدی یوسفی به عنوان ناظر از سوی فدراسیون ورزش‌های رزمی در محل آکادمی تخصصی ایواما آیکیدو واقع در مدرسهٔ آیکیدو برگزار گردید.

شنبه, 23 ارديبهشت 810 19:12

کلاس مربیگری تئوری درجهٔ ۳

نوشته شده توسط

به اطلاع کلیهٔ متقاضیان شرکت در دورهٔ مربیگری فدراسیونی ایواما شینشین آیکیدو می‌رساند، کلاس‌های مربیگری تئوری درجهٔ۳ی آن، روزهای چهارشنبه و پنجشنبه به تاریخ‌های ۲۹ و ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ از ساعت ۰۸:۰۰ الی ۱۴:۰۰ در محل فدراسیون ورزش‌های رزمی به نشانی تهران، میدان هفت تیر، خیابان شهید مفتح جنوبی، خیابان ورزنده، درب ضلع جنوبی مجموعه ورزشی شهید شیرودی، پلاک ۱۹، طبقه دوم و روز جمعه مورخ ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ از ساعت ۰۸:۰۰ الی ۱۷:۰۰ در مسجد باب‌الجنه واقع در تهران، میدان خراسان، خیابان آیت‌الله سعیدی برگزار خواهند گشت.

بدیهی است هر یک از متقاضیان، فقط در صورت حضور داشتن در این کلاس‌ها و کسب نمرات قبولی از تمامی دروس آن، موفق به اخذ گواهی‌نامهٔ مربیگری درجهٔ۳ی فدراسیونی خواهند شد و پیرو آن نیز مجاز به مربیگری در کشور خواهند گردید.

::: روابط عمومی مدرسهٔ آیکیدو

سه شنبه, 25 -2634 19:12

اطلاعیهٔ رئیس کمیتهٔ آموزش

نوشته شده توسط

به اطلاع کلیهٔ متقاضیان شرکت در دورهٔ مربیگری درجهٔ۳ی فدراسیونی ایواما شینشین آیکیدو می‌رساند، یک دوره کلاس مربیگری تئوری درجهٔ۳ از روز چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ تا روز جمعه ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ در استان تهران توسط فدراسیون ورزش‌های رزمی برگزار خواهد شد. لذا ضروری است تمامی هنرجویانی که با قبولی در دورهٔ مربیگری عملی درجهٔ۳ی ایواما شینشین آیکیدو، موفق به اخذ گواهی‌نامهٔ آن گشته و از طریق کمیتهٔ آموزش ایواما شینشین آیکیدو برای شرکت در دورهٔ تئوری نیز ثبت‌نام کرده بودند، ضمن هماهنگی با مسؤول کمیتهٔ آموزش، نسبت به شرکت در آن کلاس‌ها اقدام نمایند.
بدیهی است عدم شرکت ثبت‌نام‌کنندگان در دورهٔ فوق‌الذکر موجب حذف نام ایشان از این دوره و از بین رفتن وجوه پرداختی ایشان خواهد شد و این افراد حق اعتراض در این موارد را از خود صلب خواهند ساخت.

::: روابط عمومی مدرسهٔ آیکیدو

چهارشنبه, 22 آذر 1396 09:50

کلاس مربیگری عملی درجه ۳

نوشته شده توسط

به اطلاع کلیهٔ متقاضیان شرکت در دورهٔ مربیگری فدراسیونی ایواما شینشین آیکیدو می‌رساند، کلاس مربیگری عملی درجهٔ۳ی آن، روز جمعه مورخ ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ از ساعت ۰۸:۰۰ الی ۱۱:۰۰ در آکادمی تخصصی ایواما آیکیدو، برگزار خواهد گشت.

سه شنبه, 21 آذر 1396 11:42

اطلاعیۀ رئیس کمیتۀ آموزش

نوشته شده توسط

 به اطلاع کلیهٔ متقاضیان شرکت در دورهٔ مربیگری فدراسیونی سبک ایواما شینشین آیکیدو می‌رساند، آخرین مهلت تکمیل مدارک ایشان روز پنج‌شنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ بوده و می‌بایست نواقص مربوط به مدارک خود را تا تاریخ مذکور به رئیس کمیتهٔ مربیان ارائه نمایند.

بدیهی است پس از این زمان به هیچ‌یک از تقاضاها ترتیب اثر داده نخواهد شد.

به اطلاع مربیان و کمک‌مربیان محترم سبک ایواما شینشین آیکیدو می‌رساند، چنانچه متقاضی تطبیق و یا اخذ گواهی‌نامهٔ مربیگری در این سبک می‌باشند ضروریست تا تاریخ ۱۳۹۶/۷/۱۳، موارد ذیل را به کمیتهٔ مربیان سبک تحویل دهند:

درباره ی ما

مؤسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو، اولین و تنها مرجع رسمی آیکیدو ی سنتی ایواما (Iwama Aikido) در ایران می‌باشد. این مؤسسه، در سازمان جهانی ایواما آیکیدو ی ژاپن بصورت رسمی ثبت شده است.

آخرین مطالب

خبرنامه

برای اطلاع از جدید ترین اخبار عضو خبرنامه ما شوید !