متفرقه (3)

یکشنبه, 13 فروردين 1396 16:47

بیمه فدراسیون پزشکی ورزشی

نوشته شده توسط

به اطلاع کلیهٔ هنرجویان مؤسسهٔ فرهنگی ورزشی مدرسهٔ آیکیدو و سبک ایواما آیکیدو می‌رساند، هزینهٔ بیمهٔ فدراسیون پزشکی ورزشی در سال ۱۳۹۶ مبلغ ۱۵,۰۰۰ تومان بوده که ضروریست تمامی هنرجویان در نخستین روزهای آغاز فعالیت آیکیدوی خود در سال جدید، از طریق مربی و مکان فعالیت مربوطه، اقدام به بیمه نمودن خود و دریافت کارت بیمهٔ فدراسیون پزشکی ورزشی کنند تا در حوادث و صدمات احتمالی ورزشی بتوانند از خدمات آن فدراسیون بهره‌مند گردند.

یکشنبه, 13 فروردين 1396 16:44

عضویت سالانه در مؤسسه

نوشته شده توسط

به اطلاع کلیهٔ اعضای مؤسسه فرهنگی ورزشی مدرسهٔ آیکیدو و سبک ایواما آیکیدو می‌رساند، هزینهٔ عضویت مؤسسه در سال ۱۳۹۶ مبلغ ۲۰,۰۰۰ تومان بوده که ضروریست تمامی هنرجویان قبل از حضور در کلاس‌های خود و دیگر اعضاء در اولین فرصت به حساب مؤسسه واریز نموده و رسید واریزی آن مبلغ را به انزمام یک قطعه عکس ۴*٣ پشت نویسی شده از طریق مربی مربوطه یا شخصاً به کمیتهٔ روابط عمومی ارائه دهند تا کارت عضویت خود را هرچه سریعتر دریافت نمایند.

یکشنبه, 13 فروردين 1396 16:35

آغاز فعالیت کلاس‌ها در سال جدید

نوشته شده توسط

به اطلاع کلیهٔ هنرجویان مؤسسه می‌رساند، آغاز فعالیت کلاس‌های آکادمی تخصصی ایواما آیکیدو در سال جدید از روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۶/۱/۱۵ خواهد بود

درباره ی ما

مؤسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو، اولین و تنها مرجع رسمی آیکیدو ی سنتی ایواما (Iwama Aikido) در ایران می‌باشد. این مؤسسه، در سازمان جهانی ایواما آیکیدو ی ژاپن بصورت رسمی ثبت شده است.

آخرین مطالب

خبرنامه

برای اطلاع از جدید ترین اخبار عضو خبرنامه ما شوید !