با توجه به برنامهٔ از پیش اعلام شده و هماهنگی‌های صورت پذیرفته با فدراسیون ورزش‌های رزمی، استاژ فنی پاییزهٔ سازمان بین‌المللی ایواما شینشین آیکیدو و مؤسسهٔ فرهنگی ورزشی مدرسهٔ آیکیدو در بخش آقایان، با تدریس استاد محمد عربسرخی، تنها نماینده و مرجع سازمان بین‌المللی «ایواما شینشین آی شورِن کای»و بنیان‌گذار و رئیس «آیکیدوی سنتی ایواما» در ایران و با حضور ناظر آن فدراسیون، در روز چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۰:۳۰ برگزار گشت.

به اطلاع کلیۀ اعضای سازمان بین‌المللی ایواما شینشین آیکیدو در ایران و مؤسسهٔ فرهنگی ورزشی مدرسهٔ آیکیدو می‌رساند، گردهمایی پاییزه جهت رفع اشکال پیش از آزمون در بخش آقایان با حضور استاد محمد عربسرخی، تنها نماینده و مرجع سازمان بین‌المللی «ایواما شینشین آیکی شورِن کای» و بنیان‌گذار و رئیس «آیکیدو ی سنتی ایواما» در ایران و در بخش بانوان با حضور استاد شیوا حقیان‌فر، مسؤول کمیتهٔ بانوان در آکادمی تخصصی ایواما آیکیدو برگزار خواهد گردید و روز چهارشنبه، پس از گردهمایی آقایان نیز مهمانی مدرسۀ آیکیدو در همان مکان برقرار خواهد بود.

 

جزئیات این برنامه به شرح ذیل اعلام می‌گردد:

 

به اطلاع کلیۀ اعضای سازمان بین‌المللی ایواما شینشین آیکیدو در ایران و مؤسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو می‌رساند، برنامۀ آزمون پاییزها ۱۳۹۷ که در دو بخش آقایان و بانوان، به صورت داخلی در آکادمی تخصصی ایواما آیکیدو برقرار خواهد گشت، به شرح زير می‌باشد:

پیرو درگذشت استاد فقید آیکیدو ی سنتی ایواما، شیهان آلساندرو تیتارلی، مسؤولان سازمان بین‌المللی ایواما شینشین آیکی شورن کای در ایران و مؤسسه فرهنگی ورزشی مدرسة آیکیدو بر آن شدند تا با برگزاری مراسمی یاد و آموزه‌های آن استاد فقید را گرامی دارند. به همین جهت روز سه‌شنبه ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ هنرجویان، مربیان و مسؤولان حضور به هم رساندند و آموزه‌های ایشان را مرور کرده و یادشان را گرامی داشتند.

به اطلاع هنرجویان، مربیان و مسؤولان سازمان بین‌المللی ایواما آیکیدو و موسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو می‌رساند که تقویم برنامه های آذر ۱۳۹۷، به شرح زیر برای قابل مشاهده است:

به اطلاع هنرجویان، مربیان و مسؤولان سازمان بین‌المللی ایواما آیکیدو و موسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو می‌رساند که تقویم برنامه های آبان ۱۳۹۷، به شرح زیر برای قابل مشاهده است:

گردهمایی تابستانه سازمان بین‌المللی ایواما شینشین آیکیدو و مؤسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو در بخش آقایان در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ از ساعت ۱۷:۳۰ الی ۲۰:۳۰ برنامه‌ریزی گردیده بود. از ساعتی قبل از زمان شروع مراسم هنرجویان ثبت نام نموده، در مکان برگزاری آن حضور پیدا کرده و به نظافت و آماده سازی محل تمرین و نرمش و گرم‌ کردن پرداختند.

 

گردهمایی تابستانه سازمان بین‌المللی ایواما شینشین آیکیدو و مؤسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو در بخش بانوان در روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ از ساعت ۱۶:۳۰ الی ۱۹:۳۰ برنامه‌ریزی گردیده بود. از ساعتی قبل از زمان شروع مراسم هنرجویان ثبت نام نموده، در مکان برگزاری آن حضور پیدا کرده و به نظافت و آماده سازی محل تمرین و نرمش و گرم‌ کردن پرداختند.

 

 

به اطلاع کلیۀ اعضای «سازمان بین‌المللی ایواما شینشین آیکیدو در ایران» و «مؤسسه فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو ایرانیان» می‌رساند، استاژ فنی پاییزه در بخش آقایان، با تدریس استاد محمد عربسرخی، تنها نماینده و مرجع سازمان بین‌المللی «ایواما شینشین آیکی شورِن کای» و بنیان‌گذار و رئیس «آیکیدوی سنتی ایواما» در ایران و زیر نظر فدراسیون ورزش‌های رزمی در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۰:۳۰ در آکادمی تخصصی ایواما آیکیدو واقع در تهران، میدان ولی‌عصر عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف، بلوار کشاورز، خیابان حجاب، مدرسۀ آیکیدو برگزار خواهد گردید. جزئیات این استاژ که به جهت ارتقای دانش هنرجویان ایواما شینشین آیکیدو و معطوف بر آموزش‌های ویژهٔ خلع سلاح کلت کمری (Juken Dori) خواهد بود، به شرح ذیل اعلام می گردد:

صفحه1 از17

درباره ی ما

مؤسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو، اولین و تنها مرجع رسمی آیکیدو ی سنتی ایواما (Iwama Aikido) در ایران می‌باشد. این مؤسسه، در سازمان جهانی ایواما آیکیدو ی ژاپن بصورت رسمی ثبت شده است.

آخرین مطالب

خبرنامه

برای اطلاع از جدید ترین اخبار عضو خبرنامه ما شوید !