سازمان بین المللی ایواما شینشین آیکیدو و موسسه فرهنگی ورزشی مدرسه آیکیدو در نظر دارد تا به مناسبت ضایعه درگذشت استاد برجسته و گرانقدر آیکیدو، شیهان آلساندرو تیتارلی دارنده دان۸  استاد ارشد و نماینده ویژه سازمان بین المللی ایواما شینشین آِیکی شورن کای، مراسمی به جهت یادبود و بزرگداشت آن استاد گرانقدر در روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ از ساعت ۱۹ تا ۲۱ برگزار نماید. لذا اعضا و هنرجویان به همراه لباس تمرین قبل از زمان شروع آن در محل آکادمی تخصصی ایواما آیکیدو حاضر شوند. 

به اطلاع هنرجویان، مربیان و مسؤولان سازمان بین‌المللی ایواما آیکیدو و موسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو می‌رساند که تقویم برنامه های مهر۱۳۹۷، به شرح زیر برای قابل مشاهده است:

به مناسبت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) مجلس ذکر مصیبات آن حضرت و خاندان مطهر ایشان از روز سه‌شنبه۱۳۹۷/۷/۳ تا روز شنبه ۱۳۹۷/۷/۷ مقارن با شب شانزدهم تا شب بیستم محرم‌الحرام (به مدت پنج شب)، از ساعت ۱۹:۳۰ تا ساعت ۲۱ در آکادمی تخصصی ایواما آیکیدو واقع در بلوار کشاورز، خیابان حجاب، پشت خانهٔ والیبال، مؤسسهٔ فرهنگی ورزشی مدرسهٔ آیکیدو ایرانیان برقرار می‌باشد.

 
 
 
 


به مناسبت افتتاح کلاس ایواما شینشین آیکیدو در مؤسسۀ فرهنگی ورزشی صنعت برق تهران، مراسمی با حضور استاد محمد عرب‌سرخی رئیس سازمان بین‌المللی ایواما شینشین آیکیدو در ایران و مدیر مؤسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو ایرانیان، روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ از ساعت ۱۸:۰۰ تا ۲۰:۳۰برگزار گشت.

 

مراسم افتتاحیه کلاس ایواما آیکیدو در مجتمع فرهنگی ورزشی آفتاب(سازمان انرژی اتمی) روز شنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ از ساعت ۲۰:۳۰ در سالن رزمی شمارۀ۱ آن مجموعه برگزار گردید.

به اطلاع کلیۀ اعضای مؤسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو می‌رساند، برنامۀ آزمون بهارۀ ۱۳۹۷ که در دو بخش آقایان و بانوان، به صورت سبکی در آکادمی تخصصی ایواما آیکیدو برقرار خواهد گشت، به شرح زير می‌باشد:

به اطلاع کلیۀ اعضای مؤسسهٔ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو می‌رساند، گردهمایی بهاره جهت رفع اشکال پیش از آزمون در دو بخش آقایان و بانوان در آکادمی تخصصی ایواما آیکیدو برقرار خواهد بود و روز شنبه پس از گردهمایی آقایان نیز مهمانی مدرسۀ آیکیدو در همان مکان برگزار خواهد گردید.

 

جزئیات این برنامه به شرح ذیل اعلام می‌گردد:

 

آزمون بهارۀ ارتقای ردۀ زیر کمربند مشکی سازمان بین‌المللی ایواما شینشین آیکیدو در دو بخش آقایان و بانوان در این فصل که از روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ تا روز یک‌شنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ برنامه‌ریزی شده بود، در محل آکادمی تخصصی ایواما آیکیدو واقع در مؤسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو برگزار گردید.

 

گردهمایی بهاره سازمان بین‌المللی ایواما شینشین آیکیدو و مؤسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو در بخش آقایان در روز شنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ از ساعت ۱۷:۳۰ الی ۲۰:۳۰ برنامه‌ریزی گردیده بود. از ساعتی قبل از زمان شروع مراسم هنرجویان ثبت نام نموده، در مکان برگزاری آن حضور پیدا کرده و به نظافت و آماده سازی محل تمرین و نرمش و گرم‌ کردن پرداختند.

به اطلاع هنرجویان، مربیان و مسؤولان سازمان بین‌المللی ایواما آیکیدو و موسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو می‌رساند که تقویم برنامه های شهریور ۱۳۹۷، به شرح زیر برای قابل مشاهده است:

صفحه1 از16

درباره ی ما

مؤسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو، اولین و تنها مرجع رسمی آیکیدو ی سنتی ایواما (Iwama Aikido) در ایران می‌باشد. این مؤسسه، در سازمان جهانی ایواما آیکیدو ی ژاپن بصورت رسمی ثبت شده است.

آخرین مطالب

خبرنامه

برای اطلاع از جدید ترین اخبار عضو خبرنامه ما شوید !