به اطلاع کلیهٔ اعضای محترم مدرسهٔ آیکیدو می‌رساند، برنامهٔ تفریحی استخر، روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ از ساعت ۲۲:۰۰ تا ۰۲:۰۰ در استخر هتل ورزش برگزار می‌باشد. در صورت علاقه‌مندی، هریک از اعضاء برای شرکت در این برنامه ضروریست با لحاظ نمودن تخفیف، مبلغ ۱۲۰هزار ریال به علاوهٔ لوازم مورد نیاز را به همراه داشته باشند.

به اطلاع کلیۀ اعضای مؤسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو می‌رساند، برنامۀ آزمون بهارۀ ۱۳۹۷ که در دو بخش آقایان و بانوان، به صورت سبکی در آکادمی تخصصی ایواما آیکیدو برقرار خواهد گشت، به شرح زير می‌باشد:

به اطلاع کلیۀ اعضای مؤسسهٔ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو می‌رساند، گردهمایی بهاره جهت رفع اشکال پیش از آزمون در دو بخش آقایان و بانوان در آکادمی تخصصی ایواما آیکیدو برقرار خواهد بود و روز شنبه پس از گردهمایی آقایان نیز مهمانی مدرسۀ آیکیدو در همان مکان برگزار خواهد گردید.

به اطلاع هنرجویان، مربیان و مسؤولان سازمان بین‌المللی ایواما آیکیدو و موسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو می‌رساند که تقویم برنامههای خرداد ۱۳۹۷، به شرح زیر برای قابل مشاهده است:

پیرو اطلاع‌رسانی روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های رزمی، متقاضیان شرکت در دورهٔ مربیگری تئوری درجهٔ۳ ایواما شینشین آیکیدو در دوره‌ای که از روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ تا روز جمعه مورخ ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ در استان تهران توسط فدراسیون برگزار گشته بود، شرکت نمودند.

مطابق با برنامهٔ سالانه، مراسم خانه تکانی مکان تمرین در آکادمی تخصصی ایواما آیکیدو، روز‌های یکشنبه مورخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ و دوشنبه مورخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ برگزار گردید

به اطلاع کلیهٔ هنرجویان می‌رساند، در شُرُف سال جدید و آستانهٔ بهار، مراسم خانه تکانی مکان تمرین (دُوجُو نُو اُوسُوجی) روزهای یکشنبه مورخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ و دوشنبه مورخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ از ساعت ۱۸ تا ۲۲:۳۰ در مکان تمرین مرکزی (آکادمی تخصصی ایواما آیکیدو) برقرار خواهد بود، لذا شایسته است که تمامی اعضاء در یکی از این دو روز قبل از آن زمان در آکادمی حضور به هم رسانند تا با مکان تمرین پاکیزه به استقبال برگزاری کلاس‌ها در سال ۱۳۹۷ برویم.

::: روابط عمومی مدرسهٔ آیکیدو 

کلاس مربیگری عملی درجهٔ۳ فدراسیونی ایواما شینشین آیکیدو مطابق با برنامهٔ از پیش اعلام شده، روز جمعه مورخ ۱۳۹۶/۹/۲۴ از ساعت ۸:۰۰ تا ۱۱:۰۰ توسط رئیس آن، استاد محمد عرب‌سرخی و با حضور آقای مهدی یوسفی به عنوان ناظر از سوی فدراسیون ورزش‌های رزمی در محل آکادمی تخصصی ایواما آیکیدو واقع در مدرسهٔ آیکیدو برگزار گردید.

به اطلاع کلیهٔ متقاضیان شرکت در دورهٔ مربیگری فدراسیونی ایواما شینشین آیکیدو می‌رساند، کلاس‌های مربیگری تئوری درجهٔ۳ی آن، روزهای چهارشنبه و پنجشنبه به تاریخ‌های ۲۹ و ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ از ساعت ۰۸:۰۰ الی ۱۴:۰۰ در محل فدراسیون ورزش‌های رزمی به نشانی تهران، میدان هفت تیر، خیابان شهید مفتح جنوبی، خیابان ورزنده، درب ضلع جنوبی مجموعه ورزشی شهید شیرودی، پلاک ۱۹، طبقه دوم و روز جمعه مورخ ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ از ساعت ۰۸:۰۰ الی ۱۷:۰۰ در مسجد باب‌الجنه واقع در تهران، میدان خراسان، خیابان آیت‌الله سعیدی برگزار خواهند گشت.

بدیهی است هر یک از متقاضیان، فقط در صورت حضور داشتن در این کلاس‌ها و کسب نمرات قبولی از تمامی دروس آن، موفق به اخذ گواهی‌نامهٔ مربیگری درجهٔ۳ی فدراسیونی خواهند شد و پیرو آن نیز مجاز به مربیگری در کشور خواهند گردید.

::: روابط عمومی مدرسهٔ آیکیدو

به اطلاع کلیهٔ متقاضیان شرکت در دورهٔ مربیگری درجهٔ۳ی فدراسیونی ایواما شینشین آیکیدو می‌رساند، یک دوره کلاس مربیگری تئوری درجهٔ۳ از روز چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ تا روز جمعه ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ در استان تهران توسط فدراسیون ورزش‌های رزمی برگزار خواهد شد. لذا ضروری است تمامی هنرجویانی که با قبولی در دورهٔ مربیگری عملی درجهٔ۳ی ایواما شینشین آیکیدو، موفق به اخذ گواهی‌نامهٔ آن گشته و از طریق کمیتهٔ آموزش ایواما شینشین آیکیدو برای شرکت در دورهٔ تئوری نیز ثبت‌نام کرده بودند، ضمن هماهنگی با مسؤول کمیتهٔ آموزش، نسبت به شرکت در آن کلاس‌ها اقدام نمایند.
بدیهی است عدم شرکت ثبت‌نام‌کنندگان در دورهٔ فوق‌الذکر موجب حذف نام ایشان از این دوره و از بین رفتن وجوه پرداختی ایشان خواهد شد و این افراد حق اعتراض در این موارد را از خود صلب خواهند ساخت.

::: روابط عمومی مدرسهٔ آیکیدو

صفحه1 از14

درباره ی ما

مؤسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو، اولین و تنها مرجع رسمی آیکیدو ی سنتی ایواما (Iwama Aikido) در ایران می‌باشد. این مؤسسه، در سازمان جهانی ایواما آیکیدو ی ژاپن بصورت رسمی ثبت شده است.

آخرین مطالب

خبرنامه

برای اطلاع از جدید ترین اخبار عضو خبرنامه ما شوید !